Chrom fólie na auto

CHROM - V dnešní době nejvíce diskutované téma wrapingových technologií - potažení chromem

Existují technologie, které jsou velmi nákladné a složité, aby se dosáhlo kvalitního povrchu chromu. Proto se výzkum a vývoj přiklonil k PVC vinylovým fóliím, které jsou nenáročné na výrobu a mají podstatně jiné vlastnosti se stejným efektem. Jsou za určitých podmínek použitelné v různých oblastech designu automobilů, motocyklů atd. Při celopolepu automobilu je opravdu náročné aplikovat chrom fólii na složité tvary.

Po instalaci chromové fólie která má zrcadlový efekt, bude Váš automobil vypadat jako jedno veliké zrcadlo a budete se cítit exkluzivně a extravagantně.

Chrom fólie, v několika barevných odstínech

Tyto fólie s chromovým designem a v několika barevných odstínech jsou vyrobeny speciální technologií.

Několika násobně vrstvený povrch chrom fólie má při odborné aplikaci roztažnost 80 až 150%.Lze ji aplikovat i na poměrně zaoblené tvary a dosáhnout tak zrcadlový efekt a odlesk.

Tyto fólie při profesionálním proškolení lze aplikovat na jednotlivé části nebo na celý automobil, či jiný dopravní prostředek, jako je třeba motocykl, čtyřkolka, loď, ale lze použít i při úpravě interiéru.
V kombinaci různých odstínů se můžete odlišit od běžně dostupných barev automobilů.

Chromový odstín má v ČR jednu nevýhodu... tahle barva není schválena pro provoz na pozemních komunikacích, může se stát, že clověk bude pokutován za nepovolenou a neschválenou barvu Ministerstvem dopravy. Navíc jsou problémy s životností chromu a díly se pořád opravují. Chromová fólie se neustále testuje.

Isee2